Trening, Dieta, Porady. Wszystko czego potrzebujecie !

   Od lat zajmuje się racjonalnym funkcjonowaniem, w swoich działaniach nie ograniczam się tylko do rozważań dotyczących siłowni. Skupiam się przede wszystkim na zdrowiu.

- Układam diety

      Moją pasją są treningi siłowe, nie jestem jednak stronniczy od innych form rekreacji ruchowej.

- Planuję formy treningu

      Na bieżąco poszerzam swoją wiedzę z wiedzy na temat człowieka i sposobu poprawy przez niego zdrowia. Poruszam się w dziedzinach diety, suplementów, poprawianiem wad postawy, a także dolegliwości wynikających np. z siedzącego trybu życia. Po współpracy ze mną, w której skupiam się dokładnie na tym aby zwiększyć komfort życia osoby, która się do mnie zwraca, bądź razem zmierzamy do osiągnięcia obranego celu.

 

- Zawsze służę poradą.

     Reasumując, jestem trenerem z pasją, szybko się rozwijającym. Oprócz ciągłego poszerzania wiedzy w tym kierunku również staram dzielić się własną wiedzą, w związku z tym wraz z moją partnerką stworzyliśmy bloga tematycznego na temat życia w zdrowiu. Zapraszam do zapoznania się z jego treścią.

link—> http://gonatubifit.blog.pl/  oraz fun page na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Gonatubifit/1750383468520711?fref=ts

- Kontakt ze mną:

e-mail: kacper.dabrowski20@op.pl

Bądź za pośrednictwem facebooka.