ct-fletchers-arms-warfare-workout_graphics_musclepharm-db-preacher-curl

Hard time in your head. Trenuj aby być szczęśliwym.

Trenujesz miesiąc, czasem rok, niejednokrotnie całe życie. Ale czy trening jest w Tobie ? Ambicjonalne podejście przybliża Nas do celu ale czy on jest celem czy tylko imaginacją ?
Nie dasz z siebie na treningu 100 % dopóki będziesz myślał o tym, żeby je dać. Nie rozwiniesz skrzydeł ciała bez odnalezienia swojego ja. Co czyni paradoksem fakt, że im bardziej chcesz tym mniej może Ci wychodzić.

Zamykając się w ramach naszego umysłu sami siebie ograniczamy. Trzeba się zatracić w  tym co się robi. Jeśli jesteś teraz na siłowni to teraz jest czas na maksymalne osiągi nie myśl o tym, że za dwa miesiące będę na okładce mr Olimpya, bo to kłamstwo to może motywować ale nie da pełni satysfakcji. Jeśli skupisz się na tym co jest teraz zarówno na siłowni jak i w życiu codziennym będziesz mógł osiągnąć lepsze wyniki.

Co z Naszym ciałem ?

To tylko narzędzie sterowane przez Ciebie, więc możesz odczuwać dowolnie, możesz dowolnie posługiwać się tym narzędziem. Poczuć, że jesteś treningiem a nie tylko częścią złożonego cyklu, który się na nie składa. Wyłącz telefon, wyłącz swój umysł. Pójdź na trening tam gdzie będziesz mógł zrealizować to co podpowie Ci organizm, to w czym będziesz czuł się dobrze. Rób bez uwagi na ilość serii, rób by poczuć trening. Ciągłe odrywanie się, błądzenie myślami zabiera bardzo wiele ze skuteczności napięcia komórkowego. Skoro możesz tym sterować, rób to.

To musi stać się jak obsesja na te 2 godziny treningu, nie może być nic więcej, zarówno tam jak i wszędzie indziej. Jeśli jesteś teraz z dziewczyną/ chłopakiem. Oddaj całego siebie w tym momencie kiedy ją/ jego zobaczysz. Później nie ma znaczenia bo tam się dopiero znajdziesz. Więc co Ci z tego, że za miesiąc będziesz większy, czy niesamowicie wyglądającą fit Kobietą ? Co da nam ciągłe oglądanie się za siebie na poprzednią formę ? na poprzedni rozmach, poprzednią motywację. Teraz jesteś tu by zrobić trening. By realizować siebie jak najmocniej abyś w tym danym momencie dał sobie szczęście !

Posłuchajcie co mój mentor ma do powiedzenia na ten temat:

Pomyślcie o tym jak wiele czasu zabiera myślenie o rzeczach w tym danym momencie nieistotnych, nie mających znaczenia. Każdy rodzaj zmęczenia ukryty jest w głowie, nie przetrenujesz się jeśli opanujesz sztukę bycia tu i teraz. Panowania nad swoją świadomością przez co dawania 100 % przede wszystkim dla siebie.
Trenuj aby być szczęśliwym !