Na siłowni nie tylko mięśnie

Uwierzycie jeśli powiem Wam, że na treningu od Waszych mięśni zależy jakieś 20 % co i tak jest umowne ?

Jaka jest różnica między osoba chodząca na siłownię 10 lat a osobą będącą tam po raz pierwszy ?

Jak spojrzeć na to wedle założeń postrzegania „wyjadaczy” na siłowni, to zaraz po wymieszaniu w ustach 3 dawek kreatyny popatrzą na owe zjawisko ” kogoś nowego” zapewne z wielkim dystansem i zrozumieniem (hahha śmiech)

Druga strona, przychodząc po raz pierwszy na siłownię… na pewno każdy czuł się komfortowo, na bank od razu robiliśmy wszystko poprawnie a jedyna różnica była taka, że wtedy jeszcze używaliśmy shakera.

No i chodzi, jedni z drugimi mają wiele wspólnego a i tak trening wygląda jak walka dwóch zwaśnionych rodów. Dziwne ?  Ludzie śmieją się z siebie ale łatwiej jest z innych co widać na załączonym obrazku.

Jaki jest na to sposób ? Wyłączyć się z otoczenia, bo co jest ważne na treningu to, że ćwiczysz po raz pierwszy czy to, że po raz pierwszy udało się podjąć wyzwanie ? Co obchodzą Nas komentarze dotyczące: poczynając od sposobu trenowania aż po brak markowej koszulki.

To jest Nasz świat, nasza własna rzeczywistość, skup się na tej chwili, a ludzie przestaną istnieć, zaakceptuj ich obecność to staną się motywacją a nie koniecznym złem. :)

Zacznij swój trening ja Ci pomogę, wejdziesz w rytm to stanie się to częścią Twojego życia. Nawet jeśli teraz uważasz, że się nie nadajesz .. dlaczego tak uważasz, nawet nie mówiąc tego głośno. Zadaj sobie to pytanie i tylko po to by sprawdzić nie odpowiadaj na nie.

Widzimy się na siłowni !