Dobry trening, dobra wiedza. Co słychać na treningu ?

    Dnia 25.10.2016r., odbył się się trening w ramach sekcji AZS, na którym uczestnicy treningu mogli sprawdzić skład masy ciała i jednocześnie dowiedzieć się co w ich życiu oznaczają wyniki ich analiz.

 

2

Trening odbył się w systemie obwodowym, wykonywanym na maszynach ( izolacja mięśniowa).

——->Celem podstawowym treningu ma być początkowo nauczenie mięśni poszczególnych systemów ruchowych tak aby w późniejszym czasie przy przejściu do treningu funkcjonalnego każdy był odpowiednio przygotowany aby poprawnie wykonywać ćwiczenie, już znając swoje mięśnie w poszczególnych ruchach. <——————

Oczywiście nie jest to przymus, bardzo chętnie pomogę w dobrze indywidualnego systemu treningowego pod np, konkretny sport, oczywiście taki trening można odbywać równolegle z grupą trenującą wspólnym cyklem o którym wspomniałem wyżej.

3

 

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jestem dumny z grupy, która pojawiła się na treningu, każdy wykonywał swoje ćwiczenia bardzo dobrze technicznie z czego się bardzo cieszę, Oprócz tego chylę czoła przed osobami, które w swoim życiu chcą przede wszystkim o siebie zadbać, pokój !

4