9f778e464dbec9243491e35a81c52222,62,37

Czy macie tak ?

Czy macie tak, że nie chce się ruszyć tyłka ?

Czy macie tak, że nawet pogoda zdaje się mówić siedź gdzie siedzisz, zostań i się nie ruszaj..

a może słodkość czekolady zachęca Was bardziej ?

Po tej wyliczance jak ulał pasuje slogan z zakupów telewizyjnych, mam dla Was produkt, który zmieni to wszystko, to jedyny i niepowtarzalny dawacz mocy, nie potrzebuje baterii świeci nawet bez prądu, jest jak perpetum mobile. A to wszystko za jedyne 0 zl

tak poważnie tylko dziś i zawsze, promocja powtarza się każdego ranka i nie podlega przeterminowaniu a nazywa się miłość, świeci jaśniej niż nawet najczystsza kreatyna a smakuje lepiej niż nawet gainer z mlekiem. Bo co to znaczy, że nie chce mi się ruszyć tyłka ?

232445_czekoladki_czekolada_serce_milosne

Co to znaczy, że robaka zalewam zamiast pójść na spacer. Można wiele zrobić dla drugiego człowieka szczególnie dla drugiej połówki, dla przyjaciela dla kumpla z którym pójdzie się na zajęcia szermierki nożem, ale dla kogoś. A dla siebie ?

Czy na prawdę jesteśmy dla siebie aż tak mało

wartościowi !?,

czy nasze zdrowie jest liczone w ilości browarów a może w wypalonych papierosach.

9f778e464dbec9243491e35a81c52222,62,37

Od czegoś trzeba zacząć, miłość o siebie to nie zawsze narcyzm, to przede wszystkim zadbanie o to, żebym w każdym momencie dnia był z siebie dumny. I nie mówię nawet o treningu… Wiecie jak trudno było mi usiąść i napisać tego posta, zmęczony i ogólnie zniechęcony a jednak robię coś odwrotnego niż ” klasycznie” by to wyglądało -> nie chce mi się to znajdę pożywkę do tego, żeby mi się na chwile zachciało i potem znowu znajdę kolejną i tak aż cała tabliczka papierosów zostanie wypita.