Kacper i Edyta:)

Kacper !

Opisując osobę którą jest Kacper,  to tak jakby piać o kilku personach jednocześnie. Jakbym pisała o pilnym studencie, sportowcu,  o kucharzu nie używającym soli absolutnie do żadnego dania – nawet do jajecznicy!, o oddanym przyjacielu-  który zawsze pocieszy i podtrzyma na duchu ale też kopnie w tyłek, kiedy zajdzie taka potrzeba. Kacper jest wreszcie mężczyzną, który skradł moje serce.

Znam tylko jednego faceta traktującego swoją kobietę jak skarb ( z pasją i zaangażowaniem opiekuje się mną na każdym  kroku).

Takim mężczyzną jest mój Kacper <<< HeH Szczęściara >>> !!!

O.K Dość słodzenia, więcej czynów!  Kacper jest młodym 21-letnim mężczyzną.Od lat uprawia sport. Dawnej jego uwaga skupiała się głownie na piłce siatkowej. Zdobył nawet tytuł mistrzowski w tej dziedzinie. Obecnie w związku z kontuzją, jaką odniósł kilka lat temu, skupia się głównie na treningach siłowych i powiem szczerze- jestem pod wielkim wrażeniem zaciekłości, skupieni i siły jaką wkłada w każdy trening  (świadek  naoczny). Kacper jest też niezwykle interesującym rozmówcą. Nie tylko nie boi się wyrażać swojego zdania, ale potrafi również walczyć w jego obronie. Dobry kucharz :) nikt tak jak On nie robi ryżu, uzyskując idealnie sypką formę, czy piekielnie ostrego kurczaka, który przyczynia się z kolei do wypicia 2l wody /24h. Jest człowiekiem upartym i ciepłym zarazem. Po części filozof i intelektualista,   po części dusza sportowca (doprawdy ciekawe połączenie). Jet do tego osobą godna zaufania. Ma własną filozofię życica. Często wpada na szalone pomysły, które natychmiast realizuje. Do całego powyższego opisu dodam jaz jeszcze, że mając u boku kogoś takiego  jak On można bez obaw wyruszyć na podbój świata ! 

DSC_0097

 

 Edyta !

    Pisać opis kogoś to jak tworzyć swój własny przepis na sałatkę, każdy wrzucił by coś innego ale liczy się efekt. Ciężko zrobić przepis na zakalec jeśli się kogoś widzi na co dzień a co więcej dzieli wiele pasji. Całość można zacząć od dawno dawno temu była sobie piękna królewna o imieniu…. ale umówmy się, że w surrealistycznej rzeczywistości asocjuje się bardziej z Bohunem niż smokiem. Jednak sedno a w tym wypadku kwintesencja kobiecości na pewno zmotywuje każdego do działania, pod czym podpisuje się obiema rękami. Wdzięk, gracja to atrybuty, które imają się Edyty niczym trójząb Posejdona. Wiele pasji, które nie tylko na obrazku ale i za szybą mają wydźwięk. W końcu nie każdy ma tyle odwagi aby prowadzić zajęcia fitnessu z elementami wszystkiego za co duży (+). Poza tym to zawsze uśmiechnięta Kobieta, której nie brakuje pomysłów na realizowanie siebie.

CAM00126Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>